Dünya Vatandaşlığı Kulübü Öğrencilerimiz "Our Neighbourhood" Konulu Sunum Yaptı
Dünya Vatandaşlık Kulübü etkinlikleri kapsamında kulüp öğrencilerimiz 10E sınıfından Defne Temizcan ve Azra Ulus, 10Y Duru Yıldız, 10I Beren Yavuz 9. ve 10. sınıflara Konferans salonunda “Our Neighbourhood” konulu bir sunum yaptılar.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/5444-dunya-vatandasligi-kulubu-ogrencilerimiz-our-neighbourhood-konulu-sunum-yapti#sigProId297bafa3bd
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/5444-dunya-vatandasligi-kulubu-ogrencilerimiz-our-neighbourhood-konulu-sunum-yapti#sigProId297bafa3bd
Son DüzenlenmeÇarşamba, 24 Mayıs 2023 15:32