Lise Kısmı BTEC Girişimcilik Becerileri Programı Sertifikaları Verildi
Lise Kısmı BTEC Girişimcilik Becerileri Programı’nda 2021-2022 eğitim öğretim yılında öğrenim gören öğrencilerimize, 14 Aralık 2022 tarihinde ödül ve sertifikaları takdim edildi. Okulumuzu uluslararası platformda başarıyla temsil eden Cen Gürses; BTEC Girişimcilik Becerileri Programı’nda yılın öğrencisi kategorisinde bronz ödül aldı. Programı başarıyla tamamlayan öğrencilerimize sertifikaları, idareci ve öğretmenlerimiz tarafından verildi. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyoruz.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/5174-lise-kismi-btec-girisimcilik-becerileri-programi-sertifikalari-verildi#sigProIdeb79de2630
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/5174-lise-kismi-btec-girisimcilik-becerileri-programi-sertifikalari-verildi#sigProIdeb79de2630