TEMA Kulübümüz Hayrettin Karaca’yı Andı
ı
Lise Kısmı Tema Kulübümüz tarafından 28 Şubat 2020 tarihinde Lise Kısmı Konferans Salonunda TEMA Vakfı Kurucusu Hayrettin Karaca’yı anma etkinliği düzenledi. TEMA Vakfı temsilcilerinin de katıldığı etkinlikte öğretmenimiz Fatma Uğur rehberliğinde 10-H sınıfı öğrencilerimiz sunum yaptı. Toprak ve doğa sevdalısı merhum Hayrettin Karaca’nın yaşamı, doğa aşkı ve tüketim felsefesini anlatan gençlerimiz, hayvanların dile geldiği gölge oyunu gösterisi ile de dünyanın yalnızca insanların değil diğer canlıların da yaşam alanı olduğunu ve buna saygı göstermemiz gerektiğini vurguladılar.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/4006-tema-kulubumuz-hayrettin-karaca-yi-andi#sigProId7c08ae565c
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/4006-tema-kulubumuz-hayrettin-karaca-yi-andi#sigProId7c08ae565c