2. Edebiyat ve Yaratıcı Drama Günleri'nin İkinci Etkinliğini Gerçekleştirdik
Okulumuz 9. Sınıf öğrencileriyle 2. Edebiyat ve Yaratıcı Drama Günleri 2. Etkinliği gerçekleştirdik. Bilinç koridoru, doğaçlama, geriye dönüş, akışkan heykel teknikleriyle süreçsel drama yaptığımız çalışmalarda küçük öykülerden yola çıkarak kendinin farkına varabilme, ‘an’ı yaşayabilme, iletişim üzerine değerlendirmeler yaptık. Öğrencilerimiz grup çalışmasıyla kendilerini aktif bir biçimde ifade ettiler.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/2920-2-edebiyat-ve-yaratici-drama-gunleri-nin-ikinci-etkinligini-gerceklestirdik#sigProIdf3f5208c77
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/2920-2-edebiyat-ve-yaratici-drama-gunleri-nin-ikinci-etkinligini-gerceklestirdik#sigProIdf3f5208c77