Öğrencilerimizin Sanal Gerçeklik Deneyimi
Ortaokul Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümresi ve Bilişim Garajı işbirliğiyle 6. Sınıf Seçmeli Dijital Sanatlar Dersi öğrencilerimize yönelik “Dijital Oyun Tasarımı ve Sanal Gerçeklik” konulu konferans gerçekleştirildi. Dijital Oyun Tasarımı, Metaverse, Sanal Gerçeklik (VR) gibi geleceğe yön veren teknolojik gelişmeler ile ilgili konferansı ilgiyle dinleyen öğrencilerimiz, dijital bir oyunu sanal gerçeklik teknolojisi aracılığıyla deneyimleme fırsatı buldular. Etkinliğe katılan öğrencilerimize, Bilişim Garajı tarafından katılım belgeleri takdim edildi.
Konferansa ilgiyle katılan öğrencilerimize ve Bilişim Garajı eğitmenlerine teşekkür ederiz.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/6019-ogrencilerimizin-sanal-gerceklik-deneyimi#sigProIde516a3c677
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/6019-ogrencilerimizin-sanal-gerceklik-deneyimi#sigProIde516a3c677
Son DüzenlenmeCuma, 17 Mayıs 2024 15:36