İlkokulumuzdaki Sanat Panayırında Özgün Eserler
İlkokul 2 ve 4. sınıf öğrencilerimizin katılımı ile 10 Mayıs Cuma günü “Sanat Panayırı” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte her sınıfın kullanımı için farklı materyallerin yer aldığı “Ahçap Çam Ağacı Süsleme”, “Küçülen Kağıt İle Kolye Tasarımları”, “Marker Kalem ile Ahşap Kalemlik Tasarımı”, “Tea Light Tasarımı”, “Ebru Tekniği ile Obje Boyama” ve “Kumaş Kalemlik Boyama” etkinliklerinden oluşan altı stand oluşturuldu.
Öğrencilerimiz standlarda yaratıcılıklarını ve yeteneklerini birleştirerek farklı ve özgün sanat ürünleri ortaya çıkardılar. Tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/6013-ilkokulumuzda-sanat-panayiri#sigProIdcefc9253fb
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/6013-ilkokulumuzda-sanat-panayiri#sigProIdcefc9253fb
Son DüzenlenmeÇarşamba, 15 Mayıs 2024 09:49