Milli Sporcu Öğrencimiz Batu Sandıraz Ülkemizi Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Temsil Etme Hakkı Kazandı
Milli sporcu öğrencimiz Batu Sandıraz ve partneri, Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından 14 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda, Gençler Standart kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Öğrencimiz A Milli Takıma bu sene de girerek, ülkemizi Avrupa ve Dünya şampiyonalarında temsil etme hakkı kazandı.
Son DüzenlenmeSalı, 24 Mayıs 2022 13:59