Lise Genç Kız Eskrim Takımımız Türkiye Şampiyonası'nda
Lise Genç Kız Eskrim Takımımızda yer alan Irmak DUVAN (12/N), Deniz DUVAN (9/V) ve Zeynep BABACAN (9/Y) Ankara’da düzenlenen Okullar Arası İl Birinciliği müsabakalarında derece alarak 25-29 nisan tarihlerinde Kahramanmaraş’ta yapılacak Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır.
Öğrencierimizi kutlar, Türkiye Şampiyonası'nda başarılar dileriz.
Son DüzenlenmePerşembe, 17 Şubat 2022 15:07