TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışması’nda 6 Projemiz Dereceye Girdi
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
TÜBİTAK tarafından düzenlenen 2021 Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışması’nda, Biyoloji dalında 1. ve 2., Matematik dalında 2., Değerler Eğitimi ve Kimya dalında ise 3. Olduk. Bölge 1.si olan 2 projemizle Türkiye finallerine katılmaya hak kazandık. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Son DüzenlenmeSalı, 30 Mart 2021 20:53