12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ TIP ALANININ TANITIMINA KATILDI
Sayısal alanda öğrenim gören öğrencilerimiz için 21 Ekim 2020 tarihinde Tıp alanı tanıtıldı. Tanıtımı gerçekleştiren konuğumuz Uzm. Dr. Gurur POLAT, yurt içinde ve farklı ülkelerde Tıp eğitimi ve mesleğin farklı uygulama alanları hakkında bilgiler verdikten sonra öğrencilerimizin konuyla ilgili sorularını yanıtladı.
Son DüzenlenmeCuma, 23 Ekim 2020 08:34