Öğrencilerimiz CAS Projesi Kapmasında MEV Gökkuşağı Özel Eğitim Okulu Öğrencileri ile Bir Konser Verdiler
Lise öğrencilerimiz CAS Projesi kapsamında 20 Aralık 2019 tarihinde MEV Gökkuşağı Özel Eğitim Okulu öğrencileri ile birlikte bir konser verdiler. Müzik öğretmeni Didem Özeken yönetiminde başarılı bir ritim gösterisi gerçekleştiren öğrenciler, nostaljik pop müziği parçalarını da birlikte seslendirdiler.
Son DüzenlenmeCuma, 20 Aralık 2019 12:31