Hazırlık ve 9. Sınıf Öğrencilerimiz Uyum Programına Katıldı
Lise PDR Birimimiz tarafından Hazırlık ve 9. sınıf öğrencilerinin okula uyum süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan liseye uyum programı 11-12-13 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Programda “Beklentilerim ve Endişelerim” isimli etkinlik uygulandı. Bu etkinlik kapsamında öğrencilerin lise hayatına ilişkin beklenti ve endişeleri tartışıldı. Sonuçlar doğrultusunda okul kuralları, ders çalışma yöntemleri ve arkadaşlık ilişkileri gibi konular üzerinde duruldu. Programa katılan öğrencilerle, 10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin lise yaşamını verimli ve başarılı geçirmeye ilişkin önerileri paylaşıldı.
View the embedded image gallery online at:
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/3568-hazirlik-ve-9-sinif-ogrencilerimiz-uyum-programina-katildi#sigProId043bfa4d11
https://tedankara.k12.tr/index.php/kampuste-yasam/haberler/item/3568-hazirlik-ve-9-sinif-ogrencilerimiz-uyum-programina-katildi#sigProId043bfa4d11