Okçulukta İki Derece
![](/images/haberFoto/2018-2019/lise/okçuluk/WhatsApp_Image.jpeg)
![](/images/haberFoto/2018-2019/lise/okçuluk/WhatsApp_Image_2019-04-12_at_17_50_25.jpeg)
12 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Okçuluk İl Birinciliği müsabakalarında kızlarda Zeynep Yemişçiler Ankara 2. si, Ekin Berra Öztürk. Ankara 7. si oldu. Öğrencilerimiz bu başarıları ile 7-9 Mayıs tarihlerinde Mersin'de düzenlenecek Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Son DüzenlenmeCumartesi, 13 Nisan 2019 09:32