TED-UNICEF Kulübü Anaokulu Etkinliği
Lise Kısmı TEDUNICEF Kulübü, öğretmenleri Meltem Başer rehberliğinde 28.12.2018 tarihinde Anaokulu A2 sınıflarında bir sunum gerçekleştirdiler. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yılbaşı öncesinde Anaokulundaki küçük kardeşleri ile bir araya gelen kulübümüz, UNICEF ve TEDUNICEF faaliyetlerinin tanıtıldığı sunumun ardından UNICEF temalı yılbaşı kartları hazırladılar.