Yıldız Kız Voleybol ve Yıldız Erkek Voleybol Takımlarımız Ankara Okullararası Voleybol Müsabakalarında Ankara 1.si Oldu
Ankara okullar arası voleybol müsabakalarında Yıldız Kız Voleybol ve Yıldız Erkek Voleybol takımlarımız Ankara 1.’si olmuştur. Yönetici, antrenör ve öğrencilerimizi kutluyor. 6-9 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılacak olan grup birinciliği maçlarında başarılar diliyoruz.
Son DüzenlenmeCuma, 24 Aralık 2021 15:41