Ortaokul Öğrencilerimiz Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvasında Altın Madalya Kazandılar
![](/images/haberFoto/2018-2019/ortaokul/spor/IMG-20181031-WA0002.jpg)
Eskrim Federasyonu tarafından 27-28 Ekim 2018 tarihlerindeAlanya'da düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası epe ve kılıç ilk gün müsabakaları sonucunda Deniz Duvan U12 Kızlar Kılıç ve Berken Bozkuş U10 Erkekler Kılıç dalında Altın Madalya Kazanmışlardır.
![](/images/haberFoto/2018-2019/ortaokul/spor/12.jpg)
Öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.