1 VE 2. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MAKER KİTİ İLE TANIŞTI
![]() |
![]() |
İlkokul Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ve PGÖDEM uzmanları işbirliğince Bilişim Teknolojileri dersi kapsamında, 1 ve 2. sınıf öğrencilerimiz maker kitini keşfederek kendi düzeneklerini oluşturdu. Maker kiti etkinlikleri ile öğrencilerin kendilerine verilen bir probleme çözüm üretmek amacıyla takım halinde çalışarak bir materyal oluşturmaları sağlandı.
![]() |
![]() |
Son DüzenlenmePerşembe, 22 Haziran 2017 11:06