Prş Ara 22 Lise Öğrencimiz Deniz Özer Dansta Ulusal ve Uluslararası Dereceler Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Ara 21 Öğrencilerimiz Kaya Çağan Bacanak ve Zeynep Duman'ın Dans Sporlarındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 19 Öğrencimiz Deniz Mert Işık’ın Dans Sporu (LT&ST) Yarışmalarındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 19 Öğrencimiz Efe Diril 2022 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 1.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 16 Öğrencimiz Arel Emir Özdemir 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Final Müsabakası'nda Altın Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 16 Öğrencimiz Deniz Mert Işık "Sofia World Trophy" Dans Yarışması’nda Uluslararası Başarı Elde Etti Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Ara 15 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye Finali Müsabakası’nda Yüzücülerimizin Büyük Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Ara 15 Öğrencimiz Zeynep Akça İlalan Pony & Amateur Cup Yarışması'nda Birincilik Kupalarını Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Ara 14 Ortaokul Yıldız Erkek Voleybol Takımımız Ankara 2.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 12 Öğrencimiz Dora Yıldız Satranç Yıldızlar İl Birinciliği Turnuvasında 1. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 9 Buz Pateni Ankara İl Birinciliğinde 2 Öğrencimiz Derece Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 9 Öğrencimiz Ayşe Beren SULTANOĞLU Ritmik Cimnastikte Uluslararası Başarı Elde Etti Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Ara 7 Genç Erkek Yüzme Takımımız Ankara 1.si, Genç Kız Yüzme Takımımız Ankara 2.si Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Ara 7 Buz Pateni Ankara İl Birinciliğinde 3 Öğrencimiz Derece Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Ara 6 Öğrencimiz Alara ÖZTÜRK TBF Pony ve Amateur Cup Yarışmalarında Birincilik Kupasını Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Ara 6 Türkiye Ampute Futbol Takımı Kurucusu İsmail Temiz ve Yardıncı Antrenör Umut Can Günay'ı Okulumuzda Ağırladık Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Kas 29 Öğrencilerimiz Selin YAVUZ ve Demir DEMİRİZ Uluslararası Dans Yarışması'nda Dereceye Girdi Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Kas 28 Öğretmenler Günü'nde Öğrenci ve Öğretmenlerimiz Gösteri Maçı Yaptılar Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Kas 25 Lise Öğrencimiz Damla Demirkol Uluslararası Turnuvada Takımıyla Birlikte 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Kas 23 Lise Öğrencilerimiz Eskrim Türkiye Şampiyonası'na Katılmaya Hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Kas 22 Ortaokul Öğrencilerimiz Uluslararası Dans Yarışmasında Birincilik Kazandılar Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Kas 21 Öğrencimiz Efe Diril Okçuluk Salon Federasyon Kupasında Türkiye Şampiyonu Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cts Kas 19 Öğrencimiz Çağan Doruk Diker TTF Büyükler Sonbahar Kupası'nda 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Kas 2 Yarkın Yılmaz TEF Gençler ve Büyükler Epe Açık Turnuvası’nda 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Eki 31 Milli Sporcumuz Batu SANDIRAZ Bulgaristan'dan Derecelerle Döndü Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eki 27 Öğrencimiz Emre Macit Tenis Turnuvası'nda Grup 2.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Eki 14 Öğrencimiz Alper Cenk ÖZTÜRK'ün (8/C) Buz Patenindeki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eki 13 Ortaokul Öğrencimiz Hakan YENİ Türkiye Bölgesel Epe Açık Turnuvası'nda Bronz Madalya Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Eki 10 Öğrencimiz Mehmet Bertuğ ÇEÇEN Epe Branşında Altın Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Eki 7 Ortaokul Öğrencimiz Öykü Ecrin Demirci Karate Milli Takımında Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eki 6 Dört Öğrencimiz 8-9-10 Yaş Hafta Sonu Turnuvası Tenis Turnuvası'nda 1. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eki 6 Lise Öğrencimiz Dora Yıldız Avrupa Spor Haftası Satranç Turnuvası'nda 1. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Eki 5 Lise Öğrencimiz Nil Çetin (9-E) Eylül Ve Ekim Ayı Binicilik Yarışmalarında İki Kez Kupa Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Eki 5 Öğrencimiz Nil GÖZÜTOK 10 Yaş Yeşil Top Turnuvası’nda 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eki 4 Öğrencimiz Volkan Aydın TSF Avrupa Spor Haftası Satranç Turnuvası'nda 1. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eyl 27 Öğrencimiz Alara Öztürk Türkiye Pony Ligi Şampiyonu Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Eyl 26 Lise Öğrencimiz Tuğçe Demiröz 16 Yaş Sonbahar Kupası Kadınlar 2.si Oldu. Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eyl 15 Öğrencimiz Selin Yavuz Uluslararası Dans Yarışması'nda Birinci Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Eyl 14 Ortaokul öğrencimiz Zeynep Akça İLALAN'ın (8/O) Binicilik Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eyl 13 İlkokul Öğrencimiz Kerem Alp Yiğit İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası'nda 3. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eyl 13 Lise Öğrencilerimiz İzem Gürün ve İzgi Gürün U16 Sutopu Milli Takımında Ülkemizi Temsil Ettiler Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eyl 13 Lise Öğrencimiz Damla Demirkol U17 Kılıç Açık Turnuvası'nda 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Eyl 9 Ortaokul Öğrencimiz Hazar Yağız Özateş Okçuluk'ta Türkiye 3.sü oldu. Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Eyl 9 Lise Öğrencimiz Deniz KAYA Golfte Türkiye Yıldızlar Şampiyonu Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Eyl 8 Öğrencimiz Alara Öztürk Pony Ligi Yarışmalarında Yine Birincilik Kupalarını Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ağu 1 Lise Öğrencimiz Deniz Kaya'nın Yer Aldığı Golf Milli Takımı Avrupa Şampiyonu Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Tem 26 Öğrencimiz Kemal Ali İnce 10 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası'nda 1. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Tem 7 Lise Öğrencimiz Deniz Duvan Eskrim'de Altın Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Tem 7 Öğrencilerimiz Modern Pentatlon Türkiye Şampiyonası'ndan Madalya ile Döndüler Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Haz 29 Öğrencimiz Can Aslan Teniste 10 Yaş Erkek Kategorisinde 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Haz 21 Ortaokul Küçük Kız Basketbol Takımımız Türkiye 3.sü Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Haz 1 Milli Sporcumuz Aykut Mert Iravul Sırbistan Belgrad Thropy 2022'den Madalya ile Döndü Kategori Haberler Devamını oku...
Sal May 31 Ortaokul Küçük Kız-Erkek Basketbol Takımlarımız Türkiye Şampiyonası'na Katılmaya hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Pz May 29 Ortaokul Öğrencimiz Alper Cenk Öztürk Buz Pateninde Türkiye 2.si Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş May 25 Teniste Genç Erkeklerde Türkiye 3.sü, Genç Kızlarda Türkiye 5.si Olduk Kategori Haberler Devamını oku...
Sal May 24 Lise Öğrencimiz Deniz Kaya Golf Yarışmasında Türkiye Gençler Şampiyonu Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt May 23 Milli Sporcu Öğrencimiz Batu Sandıraz Ülkemizi Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Temsil Etme Hakkı Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt May 23 Okul Sporları Şampiyonası 19. ISF Gymnasiade Dünya Derecesi Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt May 23 Ortaokul Yıldız Erkek Basketbol Takımımız Türkiye Şampiyonu Kategori Haberler Devamını oku...
Sal May 17 Ortaokul Küçük ve Yıldız Kız Atletizm Takımımızın Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal May 17 Ortaokul Öğrencilerimizin Gölbaşı Satranç Turnuvası Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu May 13 İlkokul Satranç Takımımız Gölbaşı Okul Sporları Satranç Turnuvası'nda Birinci Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş May 12 İlkokul Minik A ve Minik B Kız-Erkek Yüzme Takımlarımız Ankara 1.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...