Anaokulumuzda 1. Bilim Günleri Gerçekleştirildi
Anaokulumuzda, 21. yüzyılın hedefleri doğrultusunda öğrencilerin “yaparak yaşayarak öğrenme” fırsatı buldukları 1. Bilim Günleri gerçekleştirildi.
|
![]() |
“ForesighTED” (öngörülü, geniş vizyonlu, bilge) sloganıyla 9-10 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen Bilim Günleri’nde, beyaz önlük ve büyüteçleriyle deneyden deneye koşan öğrenciler, Fen Bilimleri, Matematik, Mühendislik, Sanat ve Teknoloji atölyelerinde keşfetmenin tadına vardılar.
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
|
|
|
|
|
Son DüzenlenmeSalı, 12 Eylül 2017 10:47