Duyurular

(Zero Gravity) x YouthSTEM

Zero Gravity x YouthSTEM Program Banner 2022 Website sosyal medya portal

İnovatif perspektif geliştirme ve kritik düşünme yetilerini kazandırmak için tasarlanılan aynı zamanda şirket ve üniversite yönetim kadrolarının da kullandığı, ödüllü program Zero Gravity x YouthSTEM 13 Haziran 2022 tarihinde TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencileri ile yeniden buluşuyor.

Türkiye’de ilk defa lise düzeyinde TED Ankara Koleji öğrencilerine sunulmuş olan, Kaliforniya merkezli İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik Yönetim Şirketi Related & Co.’nun eğitim modülü olan Zero Gravity ® Programının lise seviyesi için dizayn edilen (Zero Gravity) x YouthSTEM versiyonu 13 Haziran 2022 tarihinde 09.00-18.00 arasında Lise kısmımızda yüzyüze yapılacak olup bir tam gün sürecektir. Katılımcı öğrenci sayısı kısıtlı olup ön kayıt formu doldurmak için son tarih 13 Mayıs 2022’dir. 

Eğitim dili İngilizce olan programa katılan öğrencilerimiz katılım sertifikası alacaktır, ayrıca 11. Sınıf IB öğrencilerimiz için program katılımları CAS aktivitesi olarak da kabul edilecektir.

University of California, Irvine’da ders olarak verilen, inovasyon, girişimcilik ve belirsizlik yönetimi gibi gerek kişisel, gerekse organizasyon yönetim seviyesinde gerekli olacak yetilerin kazandırılmasının amaçlandığı (Zero Gravity) x YouthSTEM programına katılmak isteyen öğrencilerimiz için ilgili Related & Co. şirketine yatırılması gereken katılım ücret detayları ise şu şekildedir:

Kişi başı katılım ücreti 410 USD (Garanti Bankasından yapılmaması durumda 420 USD)  olup ödeme hesap bilgisi detayları hakkında yetkililerce önkayıt kayıttan sonra bilgilendirme emaili atılacaktır. 

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru formu aşağıdaki linklerde mevcuttur:

(Zero Gravity) x YouthSTEM website:  https://www.zerogravityacademy.com/ted-ankara

Başvuru Formu için:  https://forms.gle/z9Tij7Dtb1pua3L48

Not: Linkler mobil destekli değildir. 

Son DüzenlenmePerşembe, 28 Nisan 2022 14:11